Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sponzoři

25. 1. 2012

SDH Háj prosí o pomoc při hledání sponzorů

 

Prosíme o pomoc při hledání sponzorů, především pro kolektiv mladých hasičů. Oceníme jakékoliv sponzorské dary at v podobě věcné, nebo finanční. V případě poskytnutí finančního sponzorského daru, bychom rádi zakoupili další potřebný technický materiál, který nám pomůže do lepších výsledků na závodech a jak pevně věříme, tak i do postupu na krajské kolo. V dalším případě by se jednalo také o pořízení nových dresů, kde by byli sponzoři případně uvedeni.

Případní sponzoři budou uveřejněni na našich webových stránkách, bude jim poděkováno v novinovém článku v obecních novinách a problém také nebude s případnou reklamou sponzora při pořádání Hájských závodů, na které se vždy sjde téměř 40 týmů.

Prosíme Vás tímto, aby jste nám pomohli hledat případné sponzory. Máme připravené žádosti o sponzorský dar a také smlouvy.

Případný kontakt: email: hajhasici@seznam.cz

nebo v rubrice kontakty kontaktujte bud jednatelku či starostku.

 

Naše dosavadní největší úspěchy, které mohou případné sponzory zaujmout:

  • Výhra 1. místa v mezinárodní soutěži Euroregion Krušnohoří - 4x za sebou (2008-20111) - na tuto soutěž pořádanou jednou za rok, vždy střídavě na české, nebo německé straně, se účastní víc jak 10 českých a německých týmů a vždy jsou tyto závody sledovány v médiích.
  • Výhra prvního (a také posledního) ročníku o nejlepší tým roku 2010 v okresu Teplice
  • V celoroční hře Plamen (jeho výhrou se postupuje na krajské kolo) - doposud 2. místo v kategorii starší v letech 2009-2011
  • A další úspěšné soutěže

 

Děkujeme za pomoc

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář