11. června - Srbice

19. 6. 2017

Srbice

11. června

Kolektiv mladých hasičů se vydal v tento parný den na soutěž v požárních útocích do Srbic. S dětmi na závody jel pouze Martin L., jelikož ostatní trenéři museli na závody Podřipské hasičské ligy. Nicméně po odběhnutí dětí se i Martin vydal na závody PHL. Byl to tedy velmi nabitý den.

Na závodech bylo opět skvělé zázemí, ale především velký počet družstev. Hájští zde přijeli s družstvem přípravky a s družstvem mladších žáků. U obou družstev se objevily menší problémy. Přípravka měla problém s nastříkáním. Mladší žáci před svým výkonem museli udělat změnu v sestavě, protože se jednomu závodníkovi udělalo špatně. Vše nakonec nějak dobře dopadlo.

Kategorie přípravka, celkem 12 družstev

4. místo Háj

Kategorie mladších žáků, celkem 13 družstev

5. místo Háj

Umístění sice nejsou medailová, ale i tak jsou velmi hezká, jelikož zde byla velmi početná konkurence ostatních družstev. Jsme tedy s tímto výsledkem spokojeni.