24. září - Světec

14. 10. 2017

Světec

24. září

Dne 24.9. se naše družstvo mladších žáků zúčastnilo závodu v požárním útoku ve Světci.

Ve zkratce se celý tento den pro nás nesl v hesle „Přijeli jsme, soutěžili jsme, zvítězili jsme“.

Začátek byl pro nás docela hektický,

po příjezdu do Světce jsme vše vybalili a při přípravě vybavení se zjistilo, že nám helmy zůstaly ležet v hasičárně. Ihned se pro ně tedy Vlčáci sjeli, ještě, že není Světec od Háje tak daleko!

Soutěž utíkala vcelku rychle a tak jsme brzo byli na řadě.

Vyzkoušet spoje, připravit proudnice, párkrát zkusit natočit koš a šlo se na věc.

Na startovní čáře byla naše hasičátka trochu nervózní, což bylo vidět z jejich přešlapování. Po výstřelu ale „vystřelila“ jako profíci bez jediného zaváhání.

Ona nám ta nervozita asi pomáhá, protože si děti doběhly rovnou pro zlatou s časem 21:21.

Při vyhlášení a čekání na medaile i ti nejzlobivější z nás napjatě čekali na předávání cen a později s medailí na krku hrdě stáli a uculovali se jako sluníčka.

Závěr sezóny se nám opravdu povedl. Snad se stejnou úspěšností začneme i sezónu novou.

Sportu zdar a hasičům třikrát HURÁ, HURÁ, HURÁ!

21687777_1591552184241676_7926382579407792468_n.jpg